Duomenų privatumo politika

Mes vertiname jūsų domėjimąsi mūsų įmone ir norime, kad lankydamiesi mūsų svetainėje jaustumėtės saugūs dėl savo asmens duomenų apsaugos. Ypač laikomės naujų Bendrojo Europos Sąjungos duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų.

UAB „Berlin Chemie Menarini Baltic“ yra duomenų valdytojas, tvarkantis jūsų duomenis svetainėje [www.mezym.lt] (toliau: „svetainė“). Norėdami gauti daugiau informacijos apie valdytoją, skaitykite. Galite susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu šiuo adresu: UAB „Berlin Chemie Menarini Baltic“, J.Jasinskio g. 16A, LT-03163 Vilnius, Lietuva arba atsiųsti el. laišką adresu: dpo.lithuania@berlin-chemie.com

Mes atsakingai žiūrime į jūsų asmens duomenų apsaugą. Asmens duomenys yra visi duomenys, susiję su identifikuotu ar identifikuojamu fiziniu asmeniu, pvz., Vardas, adresas ir el. pašto adresas. Kai lankotės mūsų svetainėje, mes renkame asmens duomenis, kuriuos tvarkome laikydamiesi galiojančių duomenų privatumo apsaugos taisyklių. Šių duomenų mes neskelbiame ir neperduodame trečiosioms šalims be leidimo.

Mes saugome jūsų duomenis tik tol, kol to reikia mūsų svetainei ir susijusioms paslaugoms vykdyti arba jei esame teisiškai įpareigoti saugoti jūsų duomenis.

Pagal šią duomenų privatumo politiką norime jus informuoti apie duomenis, kuriuos renkame jūsų apsilankymo mūsų svetainėje metu ir apie tai, kaip šie duomenys yra naudojami.

Šis internetinis pasiūlymas nėra skirtas vaikams iki 16 metų.

Duomenys, apdorojami mūsų svetainėje, jūsų apsilankymo metu

Mūsų svetainė naudojama tik informaciniais tikslais, tad jei nesiregistruojate ar kitaip nepateikiate mums informacijos, mes tvarkome tik tuos asmeninius duomenis, kuriuos jūsų naršyklė perduoda mūsų serveriui. Jums lankantis mūsų svetainėje, mes renkame duomenis, kurie yra techniškai būtini, kad svetainė jums būtų rodoma ir, kad būtų užtikrintas jos stabilumas bei saugumas (teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas):

  • IP adresas
  • Apsilankymo data ir laikas
  • Laiko juostos skirtumas iki Grinvičo laiko (GMT)
  • Užklausos turinys (konkreti svetainė)
  • Prieigos būsena/HTTP būsenos kodas
  • Perduotų duomenų kiekis kiekvienu atveju
  • Svetainė, iš kurios pateikiamas prašymas
  • Naršyklė
  • Operacinė sistema ir jos sąsaja
  • Naršyklės programinės įrangos kalba ir versija

Duomenys saugomi septynias dienas ir vėliau automatiškai ištrinami.

Slapukų naudojimas

Remdamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu, norėdami optimizuoti svetainę, savo svetainėje naudojame „slapukus“. Slapukai yra nedideli teksto failai, kuriuos automatiškai sukuria jūsų naršyklė ir kurie saugomi jūsų įrenginyje (pvz., nešiojamajame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone), kai lankotės mūsų svetainėje. Informacija, kuri atsiranda dėl konkrečiai naudojamo įrenginio, yra saugoma slapuke. Tai nereiškia, kad galime tiesiogiai jus identifikuoti. Slapukai naudojami tam, kad jums būtų maloniau naudotis mūsų paslaugomis. Mes naudojame sesijos slapukus, pavyzdžiui, norėdami atpažinti, kad jau lankėtės atskiruose mūsų svetainės puslapiuose. Tokie slapukai automatiškai ištrinami jums išėjus iš mūsų svetainės.

Vartotojo patogumui mes taip pat naudojame laikinus slapukus, kurie jūsų įrenginyje saugomi tam tikrą nustatytą laikotarpį. Jei dar kartą apsilankote mūsų svetainėje, norėdami naudotis mūsų paslaugomis, iš karto atpažįstama, kad jau lankėtės mūsų svetainėje anksčiau, kokius įrašus ir pasirinktus nustatymus pasirinkote, kad nereikėtų visko įvesti dar kartą.

Be to, mes naudojame slapukus, kad statistiškai įrašytume ir analizuotume naudojimąsi mūsų svetaine, siekdami optimizuoti paslaugas ir parodyti specialiai jums pritaikytą informaciją. Šie slapukai leidžia mums atpažinti pakartotinai besilankančius vartotojus po to, kai jie jau apsilankė mūsų svetainėje. Šie slapukai automatiškai ištrinami po tam tikro laiko.

Dauguma naršyklių slapukus priima automatiškai. Galite pakoreguoti savo naršyklės nustatymus taip, kad jūsų įrenginyje nebūtų saugomi slapukai arba, kad kiekvieną kartą prieš nustatant naują slapuką, būtų rodomas pranešimas. Tačiau visiškai išjungus slapukus gali nutiktitaip, kad negalėsite pilnai naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis.

Asmens duomenų gavėjai ir duomenų perdavimas į trečiąsias šalis

Nepageidaujami įvykiai

Jei sužinome apie galimus nepageidaujamų reakcijų į vieną iš mūsų produktų atvejus, pagal įstatymus esame įpareigoti dokumentuoti ir dalintis atitinkama informacija, įskaitant asmeninę informaciją, su valdžios institucijomis visame pasaulyje ir, jei reikia tolesniam įvertinimui, susisiekti su pranešančiomis šalimis.

Teisių įgyvendinimas

Siekdami įgyvendinti savo teises arba apsaugoti savo ar trečiųjų šalių teises su tokių teisių turėtojais, konsultantais ir valdžios institucijomis.

Išoriniai duomenų tvarkymo paslaugų teikėjai:

Mes naudojame paslaugų teikėjus, kurie mums padeda vykdyti paslaugas. Šie paslaugų teikėjai tvarko jūsų duomenis mūsų vardu, laikydamiesi mūsų nurodymų ir mums prižiūrint, tik šioje privatumo politikoje aprašytais tikslais. Šie paslaugų teikėjai taip pat gali būti įsikūrę už ES ribų (pvz., „Google Ireland“ paslauga „G Suite“). Mes imsimės visų reikiamų veiksmų, kad užtikrintume, jog jūsų pateikti duomenys yra tinkamai apsaugoti pagal Europos Sąjungos duomenų apsaugos įstatymų reikalavimus. Jei jūsų duomenys perduodami į šalis, esančias už EEE regiono ribų, mes užtikriname tinkamą duomenų apsaugos lygį, suteikdami atitinkamas garantijas, pvz., ES Komisijos pateiktas vadinamąsias standartines duomenų apsaugos išlygas, ES rezoliuciją dėl tinkamumo ar vadinamąjį ES - JAV privatumo skydą.

Duomenų saugumas

Mes naudojame technines ir organizacines saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis nuo piktnaudžiavimo, praradimo, sunaikinimo arba nuo pašalinių asmenų prieigos. Mūsų saugumo priemonės atitinka dabartines technologijas.

Jūsų teisės ir kontaktinė informacija

Bendrosios teisės

Galite pareikalauti informacijos apie saugomus jūsų duomenis ir turite teisę gauti jūsų pateiktus duomenis įprastu ir mašininio skaitymo formatu. Be to, pagrįstais atvejais taip pat galite paprašyti ištrinti, pataisyti ar apriboti jūsų duomenų tvarkymą. Jei jūsų asmens duomenys perduodami į ES nepriklausančią šalį, kuri nesuteikia tinkamos apsaugos, galite paprašyti sutarties kopijos ar kitos garantijos, kuria įgyvendinama tinkama asmens duomenų apsauga.

Teisė prieštarauti

Be to, pagrįstais atvejais galite nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys, kai mes tai darome remdamiesi savo teisėtu interesu (taip yra, jei teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio f punktas, kaip nurodyta teisiniu pagrindu).

Tai ypač pasakytina apie jūsų duomenų apdorojimą analizės ir rinkodaros tikslais, kuriuos atlieka „Google AdWords“, „Google DoubleClick“ ir „Google (Universal) Analytics“, taip pat mūsų naujienlaiškio gavimą pagal mūsų interesus.

Jūsų sutikimo atšaukimas

Jei davėte sutikimą tvarkyti asmens duomenis, kai naudojatės mūsų svetaine ir su ja susijusiomis paslaugomis, galite bet kada atšaukti šį sutikimą, kuris galios ateityje.

Kontaktinė informacija

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, susisiekite su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu. Galite susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu aukščiau nurodytu adresu.

Be to, jei turite klausimų, taip pat galite susisiekti su už mus atsakinga duomenų apsaugos institucija: Berlin-Chemie AG: dpo.germany@berlin-chemie.de, AMRBS GmbH: dpo@menarini-berlin.de.

Duomenų apsaugos deklaracija nuo: 24. 4. 2019

LT-Mez-01-2021-V2-webpage

Parengimo data: 2021 10 13

?DUK